Categorieën

Informatie

V4 & V6 (1979-2006) Johnson Staartstuk Onderdelen Er zijn 8 producten

Toont 1 - 8 van de 8 items

Johnson Staartstuk Onderdelen V4 & V6 (1979 t/m 2006) buitenboordmotor kopen

Gear Ratio: V4 2.25:1 (.44) & V6 1.86:1 (.54)

In onderstaand tabel kunt u gemakkelijk de originele referenties van de Johnson onderdelen vinden. 

•5001595 (REC5001595) Waterpomp kit
•5001594 (REC5001594) Waterpomp kit
•435123, 336574, 337774, 914716 Pinion Kit
•439973 (REC439973) Schakelhuis
•439972 (REC5007022) Schakelhuis
•439972 (REC387817) Pinion, Lager
•337778 (REC337778)Screen
•337778 (REC337061) Bout/schroef
•320961 (REC320961) Pakking
•439476 (REC439476) LagerhuisL
•341280 (REC341280) Oliekeerring
•317624 (REC389455) Lagerhuis
•389039 (REC389039) Lager
•331880 (REC331880) Pin
•328825 (REC328825) Pin
•160084 (REC160084) Detent Ball
•911962 (REC911962) Veer
•915954 (REC915954) Detent
•322938 (REC322938) Lever
•334163 (REC334163) Cradle
•322941 (REC322941) Aandrijfas
•320943 (REC320943) Grommet, rubber
•338893 (REC338893) Tube Guide
•306643 (REC306643) Bout/schroef
•314008 (REC314008) Grommet, rubber
•302325 (REC302325) Bout/schroef
•435990 (REC435990) Behuizing, waterpomp (20 TRANSOM)
•435959 (REC5007968) Behuizing, waterpomp (25 TRANSOM)
•331188 (REC331188) O-ring
•338486 (REC338486) Binnenhuis, waterpomp
•5001593 (REC5001593) Impeller
•302035 (REC302035) O-ring
•331353 (REC331353) Pakking
•331107 (REC777129) Spie
•338485 (REC338485) Waterpomp, plaat
•338484 (REC338484) Pakking
•314728 (REC314728) O-ring
•323362 (REC323362) SHIM. 003
•323361 (REC323361) SHIM. 004
•314745 (REC314745) SHIM. 005
•327656 (REC327656) Ring
•387656 (REC387656) Lager
•5000615 (REC5000615) Aandrijfas (L)
•345905 (REC345905) Aandrijfas
•311538 (REC311538) Pin
•338504 (REC338504) Retainer
•435123 (REC435123) Schakeltandwiel vooruit (V4)
•5004938 (REC5004938) Schakeltandwiel vooruit (V6)
•336574 (REC336574) Schakeltandwiel achteruit (V4)
•910994 (REC5004218) Schakeltandwiel achteruit (V6)
•314730 (REC11-35921) Moer
•321008 (REC321008) Grommet, rubber
•318372 (REC318372) O-ring
•318544 (REC22-67892A05) Olie drainage schroef
•311598 (REC3855081) Pakking
•331998 (REC331998) Bout/schroef
•330265 (REC330265) Ring
•328096 (REC328096) Bout/schroef
•330263 (REC330263) Bout/schroef
•313715 (REC313715) Bout/schroef
•436745 (CM393023) Anode
•327669 (REC327669) Ring
•389042 (REC389042) Lager
•313448 (REC313448) Pin
•337774 (REC337774) Clutch Dog
•324369 (REC324369) Veer
•395209 (REC395209) Aandrijfas (1-3/16”) V6
•5004765 (REC5004765) Aandrijfas (1-1/4”) V4 & V6
•336565 (REC336565) Ring
•382408 (REC382408) Lager
•314731 (REC314731) Ring
•305123 (REC305123) O-ring
•5000074 (REC5000074) Lagerhuis (1-3/16”)
•5004257 (REC5004257) Lagerhuis (1-1/4”)
•382407 (REC382407) Lager
•387247 (REC387247) Lager (1-3/16”)
•434467 (REC434467) Lager (1-1/4”)
•341281 (REC341281) Oliekeerring (1-1/4”)
•334950 (REC334950) Oliekeerring (1-1/4”)
•320862 (REC26-76868) Oliekeerring (1-3/16”)
•431708 (CM431708) Anode
•908158 (REC908158) Bout/schroef
•350271 (REC350271) Bout/schroef
•333957 (REC333957) Tab
•324670 (REC324670) Pakking
•126870 (REC126870) Ring
•320570 (REC320570) Spacer
•398042 (REC398042) Moer & borg
•306394 (REC3852056) Splitpen
•331999 (REC331999) Bout/schroef
•341220 (REC341220) Bout/schroef
•437330 (REC437330) Pakkingsring
•336535 (REC336535) Nipple
•305749 (REC305749) Cap
•328702 (REC328702) Ring
•5006241 (REC5006241) Afdekplaat & Pakking
•320936 (REC320936) Pakking
•320961 (REC320961) Pakking